| ageofempires87 a întrebat:

Ma uitam la un serial Sf aventură, un grup de oameni au rămas singuri pe o planeta unde întâlneau creaturi, apărea în 2004 pe TV și un film unde un grup de militari se duc într o zona și acolo e un monstru știți despre ce serial și ce film e vorba?

Răspuns Câştigător
| aizen0567 a răspuns:

Stragate Atlantis și The cave?

| ageofempires87 explică (pentru aizen0567):

Ca serial sigur nu, cave parca ar fi

| aizen0567 a răspuns (pentru ageofempires87):

Hmm poate battlestar galactica, poți da mai multe detalii dacă ți mai aduci aminte

| ageofempires87 explică (pentru aizen0567):

Nu era s f cu super puteri, trebuiau sa suoravietuiasca niste oameni la un momenr dat ei dau de o planta otravitoare si incearca sa se intoarca acasa, apar creaturi care ii ataca

| aizen0567 a răspuns (pentru ageofempires87):

Earth 2?