| Liliana_Raluca_1996 a întrebat:

Mai am 2 episoade și termin serialul "Grimm", știe cumva cineva un serial exact pe genul ăsta?
Sau pur și simplu genul fantastic

2 răspunsuri:
| ChrisAK47 a răspuns:

Recomand "The Flash"... e pur si simplu serialul meu favorit... in vacanta de vara l-am terminat in 4 zile ( 3 sezoane )
Sezonul 3 este asa si asa, 1 este GENIAL, 2 multa drama, dar tot genial sezonul 4 suppppppperrr, e prea baddass tipul rau tongue nu dau spoilere

| Adriana_Ioana_1988 a răspuns:

Supernatural,The flash,Van Helsing,Lucifer,The librarians,Supergirl,Smallvile,Shadowhunters,DC Legends of tomorrow, The originals, Arrow, Twd, The gifted. Sper ca te-am putut ajuta.