| adutzadragutza a întrebat:

Mai am si eu inca o intrebare (ofer funda), vreau sa stiu daca cineva mai sti episodul acela din familia Tofu, in care fata pe nume Lola isi scria intr-un juranal cu o substanta care erea transparenta, dar la calcura se vedea, iar ea isi scrie intr-un jurnal de un tip frumos care l-a vazut la piscina, iar foile ei ajung pe maini gresite.Stie cineva episodul? Plz pentru vara mea happy

Răspuns Câştigător
| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna. Da stiu episodul. Uite iti dau un site, pe care poti vedea foarte multe desene animate mai vechi si frumoase. Te duci acolo in dreapta unde e lista aia cu desene si dai "Familia Tofu" si cauti si tu episodul.:) Http://desene-animate.rascuplans.ro/. Sper ca te-am ajutat.Pa-pa:*. [Vizionare placuta:) ]