| afrodita3333 a întrebat:

Mai incepe vreo telenovela noua in curand pe acasa tv?

3 răspunsuri:
| Lavinia2803 a răspuns:

Inima salbatica incepe pe acasa gold deci nu are nicio legatura.In schimb incepe Refugiul cu Gabriel Soto si Zuria Vega si mai e Dragoste la indigo cu Anahi, Carlos Ponce si Sergio Goyri. Sper ca te-am ajutat happy

| Aliiinna02 a răspuns:

Am vazut reclama k incepe pe 4 iulie inima salbatica si mai incepe unu cu victoria ruffo, da nu stiu cand

| IQDynamo a răspuns:

DA salut va incepe telenovela "refugiul" dar in curand pana atunci vizioneaza emperatriz si stai cu ochii in 4 pe reclame pana cand programul telenovelei "refugiul" va fi oficial si eu sunt o diletanta a telenovelelor sa te bucuri de ea! IQDYNAMO!