| David09998 a întrebat:

Mai întreb o dată, știe cineva unde e cârciuma nouă a lui Bobiță?

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Puțin mai la vale.

| David09998 explică (pentru darrio2007):

De unde ști?

| David09998 explică (pentru darrio2007):

Mda am citit dar tot nu prea m-am lămurit pentru ca nu zice exact unde sau mutat

| suntserios a răspuns (pentru David09998):

Își fac studio oamenii. Probabil închis publicului.

| David09998 explică (pentru suntserios):

Mda uni ziceau ca au fost acolo si e frumos probabil mințeau

| anonim_4396 a răspuns (pentru David09998):

Mama a fost acolo acum două săptămâni, chiar există.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut tot eu sunt dar de pe alt cont imi zici si mie unde este locația? Pls

| Dorel444 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi zici și mie unde este ca de ceva timp caut intrebarea asta dar nu gasesc plsssss

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dorel444):

Caută pe Google "barul lui Bobiță" și vei vedea, este la prima căutare. Eu nu am fost cu mama.

| David09998 explică (pentru anonim_4396):

Pai da ba dar ala nou?‍♂️?‍♂️

| TheChameleon a răspuns (pentru anonim_4396):

Administratorul suspendă sau șterge conturile multiple, deci nu mai spune că ești tot tu.

| Loifvjo a răspuns:

Tot în zona aia.

| Bâclanu a răspuns:

Tot în zona aia au loc filmările. Doar că s-a schimbat strada, acum se filmează într-o arie retrasă de public, cu 2 porți negre pe care scrie cu litere mari „LOC PENTRU UNITATE". Nimeni nu are voie să intre acolo în afară de personal (regizori, scenariști, actori, tehnicieni, paznici, bodyguarzii actorilor), localnici și neamurile actorilor. Știi de ce pe noua stradă este interzis accesul publicului? Ei au retras aria din calea publicului larg fiindcă a intrat un localnic care era agitat psihic (spunea că face răutăți) și a stricat toate camerele.

| David09998 explică (pentru Bâclanu):

Ok mersi chiar nu știam asta