| sbboy a întrebat:

Mai nou pe VOYO.RO s-a bagat un abonament.
Adica platesti ca sa poti vedea filmele si serialele tale preferate care pana acum erau gratuite.
Ce parere aveti?

1 răspuns:
| lorelay19 a răspuns:

Mie nu imi place foarte mult ideaa,ei cred ca vor face si bani si le va creste si audienta dar nu cred ca va fi asa,faceau mult mai multi bani si audienta era foarte mare cand erau gratuite caci mult mai multa lume accesa saitul.Ei fac bani multi si din audienta, dar acum cred ca situatia lor se va inrautati nu se va imbunatati. Asta este parerea mea, binenteles.