| CrySs_9195 a întrebat:

Mai spuneti-mi niste filme faine in care sa fie vorba despre viata de liceu/facultate, gen, american pie, high school musical, fired up etc...

6 răspunsuri:
| AlexaS a răspuns:

Avalon High care abia a aparut
Mean Girls 2
Harriet the Spy Blog Wars
The.Clique
Step up
St. Trinian's
sAve The last dance
Sky High
She's the Man
Mean Girls 1
Sydney White
Bring It On it to win it si celelalte seriii
legally blondes

Mai este serialul tv Pretty little liars si the vampire diaries in care actiunea este mai mult petrecuta in liceu, 17 Again

| r2d2 a răspuns:

Another Cinderella Story (nu e chiar despre liceu, dar e misto) iar daca iti plac filmele cu majorete: Bring it on: All or nothing, Bring It on: In it to win it, Bring it on: Again, Bring it on: Fight to the finish. Well ti-am cam tot ce era de zis despre filmele cu majorete... The House Bunny, Sydney White, A Cinderella Story.

| LoveTVD a răspuns:

Un alt film despre adolescenti happy

| Teddy_4958 a răspuns:

17 again! e fain si joaca in le zac efron si sterling knight!

| Raluca_5813 a răspuns:

Hei! Eu iti sugerez filmul Return to the blue lagoon...Nu e vorba despre adolescenti sau liceu, dar este vorba despre doi tineri minunati! Este un film superb, merita vazut!:X
Despre adolescenti: Wild Child, Keith, Sterstruck, Camp rock 1, 2
Fundita?!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liceenele din beverly hills