| amonynus a întrebat:

Mai stiti vreun animeu cu apocalipsa de zombi in afara de hotd? vreau apocalipsa nu doar oameni caqre sunt zombie dar se comporta pasnic asa ca oamenii normali. sau daca stiti cand si daca mai apare un sezon2 din hotd?

7 răspunsuri:
| R0CA19 a răspuns:

High school of the dead.

| amonynus explică (pentru R0CA19):

Pfff...genius. highschool of the death(asa se scrie) se prescurteaza hotd

| R0CA19 a răspuns (pentru amonynus):

E o greseala de tastare; acum ce te doare pe tine ma rog. Si ca tot stii tu atat de multa gramatica, ai grija ca dupa puncte de suspenise se lasa space, geniule.

| GabyGabriela a răspuns:

Sankarea

Kore wa Zombie Desuka?

Zombie-Loan

nu se stie daca mai apare un sezon 2

| amonynus explică:

Da...le stiu si eu. chestia e ca nici unu nu contine o APOCALIPSA de zombie. zombie sunt cadavre care merg...nu gandesc si tot ceea ce fac e sa infecteze alti oameni.

| Coby_Zet_1991 a răspuns:

Sankarea - doar ce a aparut, e la episodul 5 momentan, este despre un baiat care a visat sa aiba ca pretena o fata zombie, si ghici ce big grin asta se si intampla, nu zic mai mult daca vrei sa stii ce e mai departe uitate, e chiar super...

Kore wa Zombie Desu ca un alt anime unde personajul principal este zombie, duce o viata normal... merge la scoala... si e inconjurat de fete laughing
cam atat stiu cu zombie, dar daca vrei sa vezi anime super uitate la alti pe profile de la MyAnimeList.com super tare siteulwinking

| Coby_Zet_1991 a răspuns:

Kore wa Zombie Desuka sezonul 2 a aparut deja big grin e abia la episodul 3-4 cred nu mai stiu exact