| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a zis o prietena ca in curand pe ProTV va fi filmul "The Departed" sau cum traduc ai nostri "Cartita" cu Jack Nicholson, Leonardo DiCaprio si Matt Damon, insa nu stiu exact cand va fi... Imi poate zice cineva care a vazut reclama? Eu m-am uitat in program pe net, dar nu am vazut... happy Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai e pe 27 februarie adica duminica pe la ora 22:30 cred. oricum mai uita-te pe progame tv.

1 răspuns:
| PrivateGod a răspuns:

Damn! Nu-mi zice? Ar fi super tare sa il difuzeze.Tocmai l-am vazut pe pc acum 2 zile si mi-a placut. Sper ca prietena ta a vazut bine!laughingNumai bine!