| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am amintit ceva film-comedie văzut demult tare. Mai știe cineva oare cum se numea?

Era cu un copil care de ziua lui a primit o lampă, care lampă era fermecată și avea în ea un duh. Și duhul îl ajuta la orice cerea.

Faza era că tot pe dos ieșeau chestiile.

A cerut copilul ceva încălțăminte frumoasă, a primit niște cizme cu vârf ascuțit și întors de râdeau colegii de la școală de el.

Alte secvențe:
- cu o mumie care s-a trezit când exploratorul a găsit lampa
- cu oameni care dansau la un TV și copilul + duhul i-au scos prin sticlă afară

Știu că a fost funny. Și l-am văzut prin 2000 probabil.

Please help.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Lampa lul Aladin.

| aumih16 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu cred ca e ala! zice spune ca l-a vazut prin anii 2000!

| aumih16 a răspuns:

Numai stiu exact! era scary movie sau scream da nu cred! puicuta cu cocosel nici atat! nu pot sa te ajut imi pare rau!