| Leonis2014 a întrebat:

Mi'au povestit prieteni despre un film de groaza, insa nu ii stiu numele, era vorba despre niste oameni care au intrat intr'o cladire si se pare ca acea cladire era bantuita si oamenii din ea nu mai puteau iesi, cand deschidea o usa intra intr'o alta camera, gen. Cine stie numele filmului ii dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Grave Encounters 2? e destul de psihologic filmul si de groază laughing

4 răspunsuri:
| zuzyduzy1 a răspuns:

13 fantome

| mgtow a răspuns:

Eu iti recomand altul I spit on your grave 2 cred ca o sa-ti placa si mai ales nu vei avea curaj sa faci rau unei femei niciodata

| Daria461 a răspuns:

Grave Encouners 1 sau 2. Sper ca te-am ajutat.