| AnemonaP a întrebat:

N-am mai vazut de vreo 2-3 saptamanai Nini va rog puteti sa imi povestiti ce s-a mai intamplat? pentru cel mai concret raspuns FUNDAbig grin

Răspuns Câştigător
| iness a răspuns:

Www.desene-animate-online.net

sau

www.peteava.ro

la tv e doar o pauza dintre capitole :P stai linistita ca o sa apara din nou in cateva zile/saptamani... depinde cat dureaza pauza.
Pai nu se intampla mare lucru. intre Nini si cheliosu'...
Selina iar vrea sa il cucereasca pe Thomas dar nu reuseste. Nico cica isi aminteste tot. si nu mai are probleme de memorie. etc:))) :P

3 răspunsuri:
| Sophie90 a răspuns:

Cred ca nu im mai da...parerea mea

| MissLumy a răspuns:

Pai... o sa inceapa din nou din februarie din cate stiu eubig grin

incepe un nou ''capitol'' asa se zicewinking

| Alexya_3407 a răspuns:

Nu s-a mai difuzattongue