| anonim_4396 a întrebat:

N.ăseara TPUwinking...Pt fanii Naruto.Cum credeti ca se va termina seria naruto shippuden? ceva la ce ne asteptam cu totii? sau ceva trist si neasteptat?

4 răspunsuri:
| uhky a răspuns:

Dacă vrei un spoiler cu ce o să se întâmple..la sfârșit Naruto și Sasuke se bat și rămân amândoi fără o mână din cate știu eu

| Husar_Florin_1996 a răspuns:

Frate eu cred ca naruto va fi prins si o sal extraga pe kiubi dar naruto nu o sa moare o sal prinda si pe bee si il vor reinvia pe 10 cozi naruto va deveni eremitul celor sase cai si va dezvolta rinegan(penttru a obtine rinegan este nevoie de doua gene una di clanul uciha si una din clanul lui naruto iar naruto a primit gena de la itaci deci sigur are rinegan)va reusi sa il controleze pe 10 cozi si va deveni jinciurikiul lui dupa care ii va distruge pe tobi si madara. Dupa asta el va deveni hokage si va fi eroul lumu ninja

| anonim_4396 explică (pentru Husar_Florin_1996):

Interesant.parerea mea e asta:Naruto si Sasuke se lupta pana la moarte(unde mor amandoi)toti din sat sunt prea tristi ca i-au pierdut si vor sa folosesaca tehnica edo tensei.ii cheama in lumea celor vii pe naruto, sasuke.itachi si nagatohappyin final il inving pe madara si ca rasplata ii face pe toti,, completi..adica ii reinvie complet cum a facut si el.deci cam asa as vrea sa se termine.si ca sa fie un final funny cand sasuke se astepta ca toate fetele sa fuga dupa el ele se intreabta catre naruto si itachi.si sasuke izbucneste in plans de ciudalaughingnaruto iar spune cv gresit is ia inca una de la sakura si inca cevawinkingcand il loveste pe naruto il azvarla in sasuke si se saruta iarlaughingdeci practic vor avea 3 experiente de acest genlaughingin final toate fetele alearga dupa naruto si sasuke si totu se termina fericit

| Coslegeanu a răspuns (pentru Husar_Florin_1996):

NARUTO NU E DIN CLANUL UZUMAKI. Ca sa fii din clanul Uzumaki trebuie ca mama si tatal sa fie din uzumaki. Mi se pare mie sau pe taicasu il chema Minato NAMIKAZE si pe mama lui Kushina UZUMAKI? Deci naruto e "CORCITURA" de uzumaki + ca nu are parul rosu ca cei din clanul uzumaki precum Kushina sau Nagato. Asa ca nu cred ca o sa aiba RINNENGAN.