| Kiraa a întrebat:

Narcisa si Tudor au murit la sfarsitul ultimului episod din Narcisa Salbatica? big grin

8 răspunsuri:
| DozaDeVise a răspuns:

Pai...daca ai aflat in toamna va incepe o alta serie de seriale narcisa salbatica si probabil nu vor muri...vei vedea si uh in toamnawinking

| Anche a răspuns:

Nu au murit! cristian s-a dus sa o deslege pe narcisa deoarece era si stefan acolo! cristian nu a mai apucat sa fuga de la masina pentru ca inainte il impuscase angela dovedindu-se ca ea nu a murit! totul decurge normal pana cand sunt ei in luna de miere! si un complice de a lui cristian ii pune in sampania de la hotel la tudor in pahar o substanta toxica! asa se termina sezonul! vedem restul la toamna!

| Anche a răspuns:

Am uitata sa-ti zic ca se aflau intr-o masina care urma sa explodeze! tudoar a mers acolo cu stefan si de aceea a lasat-o pe narcisa sa plece cu tudor si stefan! astfel a murit cristian! a rapit-o pe narcisa prefacandu-se soferul care trebuia sa o duca la nunta! a duso in locul unde amurit carolina si i-a zis ca va avea aceeasi soarta! din fericire totul a fot ok pana au plecat in luna de miere cum ti-am zis! ia pus substanta aceea toxica in sampanie si asa s-a terminat sezonul! mi-ar fi placut sa continue si in vacanta dar asta e! fundita?

| Maddieeee a răspuns:

Da. funda?

| Zuzy244 a răspuns:

Http://narcisasalbatica.a1.ro/episoade.html uita-te si vezi daca au murit sau nu:)
Fundita?:*

| georgy10 a răspuns:

Nu a muritt!

| Balonashee a răspuns:

Buna
Nu,nu au murit asa lasa de dorit ca arata sticluta... dar nu au murit acela nu a mai vrut sa ii omoare si a aruncat sticluta cu otravastraight face
Pa, pahappy

| DdiiiAa a răspuns:

Nu! narcisa era legata in masina lu` krestian chiar de el pe un kamp si dorea sa-i de`a foc masinii si era pusa acolo o bomba cu ceas si a venit tudor cu stefan s`o dezloge si kristian a venit la masina si i`a zis lu` stefan sa plece de acolo si apoi stefan i`a zis ca nu-l iubeste deloc kristian pe el si apoi kristian ii rupe funia narcisei si i`a zis lu stefan ca face asta pentru el si s`a urkat in masina si a explodat si dus a fost!laughing))))))))fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapuppy dog eyes