| zzzzzzz1111 a întrebat:

Naruto nu este cel mai tare desen animat din toate timpurile mai tare ca Dragon ball z, Yu-ghi-oh sau Beyblede.

5 răspunsuri:
| Lolololalali a răspuns:

Ba da.

| HinoKahoko a răspuns:

Nu, potrivit MAL naruto nu se mai afla pe locul intai. Se pare ca Full Metal Alchemist ia luat locul. Chiar si One Piece si Bleach sunt inainte de Naruto.

| Kendoman92 a răspuns:

Pana si Fairy Tail a inaintata inaintea lui naruto deoarece nu are atatea filiere cate are naruto

| Andrey1234_9894 a răspuns:

U habarn ai cum este naruto! Naruto si Naruto Shippuden sunt cele mai tari desene! nu exista desen mai tare ca nuaruto! x-( naruto este ceva real poti intelege tot! NARUTO ESTE CEL MAI TERE DESEN DIN LUME!,, VREAU SA DEVIN HOKAGE'' asta isi doreste NARUTO si vrea ca toti sa avem acest vis! acest raspuns este din 04.27. 2011! tine minte

| Andrey1234_9894 a răspuns:

Na-i dreptate! naruto este cel mai tare desen din lume! naruto si naruto shippuden sunt cele mai tari! naruto are un vis! acel vis e sa devina hokage! ce se intampla acolo e ceva real!
naruto va ramane mereu locul intai *** este cel mai tareeeeeeee habarn ai!