| LionelJosh a întrebat:

Naruto sau Sasuke? pe care il preferati si de ce? Funda la cel mai complet raspuns:* vot la restul!happy

Răspuns Câştigător
| Dj14mally a răspuns:

Pai Sasuke e dragut singuratik si are o putere super.

NAruto e cam tampit de felul lui dar si comic dar are o energie si chacra imensa si puterea vulpii cu 9 cozi.
Sasuke nu ar rezista la multe dar naruto da
raspunul meu din aceste enunturi de edduce la faptul ca cineva trebuie sa fie puternik pentru a te proteja sa te faca sa zambesti la greu dar si dragut
Punctaj:
Naruto2/3

Castigatorul ales de mine e :Naruto
Sasuke1/3

9 răspunsuri:
| Anname a răspuns:

As spune Sasuke pentru ca este BUUUUUUUUUUN=p~, insa Naruto e cel mai celhappy se lupta din greu pentru un vis si merita sa fie preferatulhappy

| CreatzaDeEa a răspuns:

Sasuke pentru ca e asa misterios si e dragut dar si naruto ar fib dragut daca nu sar da asa mult in spectacol si asa de copilaros!

| XtmCamiii a răspuns:

Sasuke e mijjto [x]
si cym de ce "il preferati si de ce" de de aia :p
:X:X:X:

| Lori34 a răspuns:

Poi eu l-as alege pe sasuke pentru ca este curajos,istet,un bun luptator,arata chiar bine pentru un personaj de desene animate, si in plus, nu prea conteaza astea pentru ca el nu este real! funda?

| PiScOtElL a răspuns:

Sasuke, imi place mai mult...mi se pare ca este o pers de treaba

| vladutik a răspuns:

Pai mie imi place mult sasuke pentru ca este rau acum si vrea sa-si razbune clanu si ca face tot ce vrea nu ce vrea un amarat de hokage si este mai tare decat naruto pentru ca numic nu trece de susanoo si nimic nu scapa de amaterasu mai ales naruto care are o viteza mica iar daca naruto face kyubi sasuke il poate invige cu amaterasu ca si cand la invins pe 8 codi iar daca nu merge nici asta susanoo este desul de mare il ultima parte si daca apare 9 cozi el va putea fugii cu pasarea deci sasuke este personajul meu preferat
funda?>

| stefancelmare7 a răspuns:

As opta pentru. Sasuke.e mai matur,chipes, puternic, inteligent.macho,curajos,precaut,bine format,serios,onest,de incredere, placut, popularizat decat Naruto.si as mai putea adauga.

| PedoBearxD a răspuns:

Fa o comparatie intre ei.
De exemplu, eu as alege Sasuke.
Pai, pe langa aspectul fizic si alte alea, adevarul este ca copilaria i-a fost marcata de moartea clanului, vrea sa se razbune, e hotarat, constient de ceea ce poate si ceea ce nu poate.
Munceste mult pentru a putea deveni mai bun, are ambitie si isi urmeaza visul.
Este idolul fetelor, este puternic controleaza un demon si face parte dintr-un clan foarte puternic si renumit.

Naruto, pe de alta parte, intr-adevar a fost abandonat de mic, ramanand orfan, pentru ca parintii sai si-au riscat viata si au murind luptand cu demonul vulpii cu noua cozi.
La el este de admirat faptul ca vine dintr-o familie puternica, de luptatori, care si-au aparat satul, iar el vrea sa continue aceasta traditie inceputa de parintii lui prin visul si ambitia sa de a deveni hockage.
pe de alta parte, ceea ce il diferentiaza de sasuke, tine la visul sau dar nu pune atat suflet cat pune si sasuke, e aerian, vorbeste airurea dar e foarte funny.

Acum depinde de caracterul fiecaruia de a percepe alte persoane,

PedoBearxD

| Roxyana a răspuns:

Hmm eu las alege pe sasukelove struck pentru ca e frumos si in plus are toate trasaturile care imi plac mie.