| Plecatadeparte a întrebat:

Niste filme de comedie care chiar sa ma faca sa rad?
Cele mai amuzante funda!

Răspuns Câştigător
| BigCode a răspuns:

Oricare film cu pantera roz;
Norbit
the tree stoodges
Inspector gadget
la ultimele 2 filme am ras cu lacrimi

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

The dictator

| bogdyronaldo99 a răspuns:

Dumb and Dumber,Norbit, Nea Marin Miliardarul, Don't mess with the Zohan, BD la mare si la munte, BD in actiune. Sper ca te-am ajutat.

| Prettymadam a răspuns:

The Hangover 1 si 2! Sunt super! Doar o amintire despre ele m-ar putea face sa rad. Depinde desigur si de virsta ta, deoarece au niste momente mai...ai inteles tuwinking

| dracu14 a răspuns:

Vizitatori in ameirca, academia de politie(toate seriile), fred the movie

| negat1ve a răspuns:

"Paul" - e un film din 2010 sau 2011 nu mai stiu dar stiu ca a fost cea mai buna comedie a acelui an! E cu un extraterestru care traieste printre oameni laughing sper ca ti-am captat atentia. Eu am ras la el m-a binedispus, sper sa iti placawinking

| Aviva a răspuns:

Eurotrip--cea mai buna comedie pe care am vazut-o pana acum.
Crazy stupid love, Analyze this, Bruce Almighty.
Si, evident, seriile American piebig grin