| LAYILA a întrebat:

Niste filme de comedie gen american pie sau geva de genulcu adolescenti scoala stiti va rog rasp urgent cine da mai multe dau fundita sau un site online in megavideo mersi :-)

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Can't Hardly Wait (1998), Not Another Teen Movie (2001), EuroTrip (2004), Revenge of the Nerds (1984), Superbad (2007), Grandma's Boy (2006), Sex Drive (2008), Road Trip (2000), Harold & Kumar (ambele), The 40 Year Old Virgin (2005), Porky's (1982).
Le vei găsi pe toate pe net fără probleme adăugând "online subtitrat" după numele filmului.
Vizionare plăcută!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mean girls 2
Diary of a drama queen

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Heii :**! Îţi dau un sfat. Intră pe cinmemaxx.ro. O să găseşti multe filme. Şi de comedie şi de drama, crimă etc. p.s. Nu trebuie să îţi faci cont sau să dai bani. Succes! Vizionare plăcută. :**

| andramiruna a răspuns:

Man girl, razboiul nevestelor