| M4A1Carbine a întrebat:

Niste filme horror paranormale foarte scary? Fara cele cunoscute

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

the others
hide and seek

| GigiDurul a răspuns:

The Boy

| Psihologul88 a răspuns:

Depinde de gust, unii se sperie din orice, altii nu.

Eu iti recomand doua filme care sunt de groaza, dar mai mult decat atat, sunt filme foarte bine facute care prezinta o poveste interesanta (ceva diferit fata de filme cu tema 'casa bantuita' sau 'duhur necurat')

It Follows
The VVitch

Bonus:
Under the skin (filmul acesta e mai mult disturbing, e lent, dar merita vazut)

| M4A1Carbine explică (pentru Psihologul88):

Prefer alea cu duhuri necurate laughing nu spun nu nici celor care au o poveste interesanta, am vazut si The Witch si It follows si au fost chiar super