| anonim_4396 a întrebat:

Niste seriale gen teen wolf? Dar sa se asemene destul de bine cu teen wolf, gen sa li se aprinda ochii personajelor atunci cand isi activeaza puterile sau se transforma...
Inca ceva, daca tot imi dati seriale, asigurati-va ca le-ati si vazut, povestiti-mi despre serial, despre efecte, etc... nu vreau o lista de 20 de seriale copiate, fara ca macar sa stiti despre ce e vorba.
PS : Fara Saga Amurg si Vampire Diares, sau cum se numea.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

True blood, the originals

| faramatania a răspuns:

Hemlock Grove

| FaraNumePls a răspuns:

"De la apusul la răsăritul soarelui" - l-am terminat de vizionat și este vorba despre vampiri. Și lor li se aprind ochii, au colți, unii au și aripi. În serial este vorba de doi frați care jefuiau magazine și s-au dus până în Mexic, acolo și-au dat seama că locul e plin de vampiri. Chestia e că vampirilor li se zice "culebre". Acești vampiri sunt puțin mai diferiți de cum îi știm noi. Sunt și zei prin serial. In rolurile principale sunt :
- frații Gekcho (cred că le-am pocit numele laughing )
- Santanico (e o zeiță vampir)
- Kate & Scott
Îți recomand să vezi serialul. A fost un film prin anii 90' iar acum s-a făcut și serial. Acesta are doar 3 sezoane daca nu mă înșel. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Eu recomand Grimm. In acest serial sunt niste oameni care s etranforma in diferiti monstri dar ei nu pot fi vazuti de oamenii normali. Numai acesti "Grimi" ii pot vedea oricand. Nick este un grimm si politist si mereu apar cazuri pe care doar el le poate rezolva. Nick este ajutat de un "blutbad" adica un varcolac numit Monroe.

| Sofia122 a răspuns:

Shadoehunters e foarte fain si merita vazut