| anonim_4396 a întrebat:

Norocel TPU. Apelez din nou la ajutorul vostru. Daca urmareste cineva serialul corean "Imparatul Marii", imi puteti spune si mie ce a fost dupa episodul 13? Am pierdut episoadele din cauza ca am fost pe o perioada lunga la mare.Stiu ca acest serial se gaseste online, dar acum nu am suficient timp p/u vizionare. Daca puteti spuneti cit mai scurt, clar si cuprinzator.Multumesc anticipat. Funditahappy

1 răspuns:
| DinuMarius26 a răspuns:

Sa terminat tragicsad.Au fost omorati majoritatea.A scapat doar Park Soo-ae parca asa o chema. Fundabig grin