| Constantin_Dragos_1997 a întrebat:

Nu am inteles sfarsitul sezonului 6 din Jurnalul Vampirilor,cand Damon privea de pe turnul cu ceas, si de ce a ales Elena sa plece din serial? sau e doar de fatada!

3 răspunsuri:
| Rebecca123 a răspuns:

Nu este de fatada.Nina Dobrev (Elena) a decis sa plece din serial pentru ca nu mai avea atat de mult timp pentru propria viata.Ea initial vroia sa paraseasca serialul din sfarsitul sezonului al 3-lea doar ca la cererea fanilor si pentru ca s-a gandit mai bine, a mai ramas.Acum s-a decis sa plece pentru ca din spusele ei, vrea sa acorde mai mult timp familiei si prietenilor insa cei din cast, vor ramane prieteni cu siguranta in continuare.

| Elena225 a răspuns:

Elena chiar va parasi serialul, dar sezonul 7 va continua cu ceilalți doi protagoniști, inca nu se stiu foarte multe, dar da, a hotărât sa paraseasca serialul pentru ca voia mai mult timp pentru ea, declaratia ei este pe net

| Constantin_Dragos_1997 explică:

Mutumesc pentru informatii happy