| Ramo137 a întrebat:

Nu exista nicaieri facts in romana despre serialul Outlander? Vreau sa fac un video informativ despre acest serial minunat in romana cu facts. dar sunt in engleza si nu ma descurc sa le traduc foarte bine

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vezi pe cinemagia.ro, s-ar putea sa existe.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ia mai bine si invata engleza. Nu de alta, dar continutul in romana e ca si zero ca valoare, in special pe nisa review de filme cand majoritatea se uita la ele piratate iar majoritatea covirsitoare a celor ce isi cumpara abonamente Netflix/Amazon Video/samd se descurca cu engleza sau alte limbi de circulatie internationala ca sa se documenteze de la surse. straight face

| PainTech a răspuns:

"Nu exista nicaieri facts in romana despre serialul Outlander?"
Inca ceva ce poate fi cautat foarte usor pe google.
Din 2 minute de cautat pe google am ajuns la concluzia ca nu prea exista "facts" dar exista destule recenzii.

"Vreau sa fac un video informativ despre acest serial minunat in romana cu facts. dar sunt in engleza si nu ma descurc sa le traduc foarte bine"
Deci pe scurt vrei sa furi continutul alcuiva, dar in engleza e prea greu de tradus si acum cauti in romana ca sa furi mai usor.

| Michaeel a răspuns:

Ai pus întrebarea asa ca să îți arăți engleza de balta? Nu ești în stare sa scrii în romana? O dam pe romgleza ca noi trăim în România, Republica Britanica laughing

| MValentin a răspuns (pentru Michaeel):

A folosit doar facts, de ce te bagi asa fara motiv si fara sa ii oferi un raspuns coerent?
Se vede ca ai maxim 15 ani si esti obez

| PainTech a răspuns (pentru MValentin):

Scuze ca te intrerup.
Cum ai ajuns la concluzia ca e si obez? happy

| Michaeel a răspuns (pentru MValentin):

N-am 15 ani și nici nu sunt obez laughing se vede doar la tine ca nu ești în stare sa vorbești romana love struck

| Michaeel a răspuns:

Ba @spraytag *** n-ai tupeu de ma înjuri și după ma blochezi tocmai ca să nu îti pot răspunde laughing lasule, fi bărbat. Îmi pare rău dar nu este adevărată teoria ta despre mine.

| Ramo137 explică:

Doamne ce e cu hate-ul asta. Nu am de ce sa ma supar daca cineva nu stie sa respecte, atata poate el/ea. Multumesc pentru raspunsuri totusi, am reusit sa le traduc! Fac informativ, nu fac bani de pe urma videoclipului!