| Larysa13 a întrebat:

Nu gasesc programul acasa gold tv crying, am cablu.
Ce as putea face?sad

Răspuns Câştigător
| ViVi99 a răspuns:

Daca ai cablu, trebuie ca programul respectiv sa ti-l bage cei de la cablu. Du-te la un centru local de televiziune prin cablu si de acolo iti va da drumul la programul respectiv. Eu am Dolce si mi s-a instalat singur, dar, daca ai cablu, asa se procedeazahappy

15 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Nici eu nu-l gasesc, si am cablu de la Media Sistem. Tu de la ce ai?

| Larysa13 explică (pentru Amelya02):

Si eu am tot de la Media Sistem.
Sper sa apara...

| Amelya02 a răspuns (pentru Larysa13):

Eu nu am nici Hbo
Iar o vecina de-a mea are de la UPC si de pe 14 prinde ACASA Gold.
Concluzia : firma de cablu is sucks!

| Larysa13 explică (pentru Amelya02):

Da... angry

| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Si eu tot aceeasi problema am! Numai ca am un singur televizor cu dolce de la Upc si e in camera la frate-miu! Ce ghinion! Eu nici macar Acasa tv nu prind!crying

| Larysa13 explică:

Multumesc!

| Dennys1521 a răspuns:

E in sopcast

| deliutza07 a răspuns:

Eu am de la Diamant si nici eu nu il gasesc

| eduardnica a răspuns:

Pai, nici nua aparut. Dar sunt sigur ca va aparea curand. Funda?

| crysuuuu a răspuns:

E enervant caci matusa mea are dolce si ia intrat singur iar mie nu eu am rds & rcs si nu merge offf

| WhiteAlex a răspuns:

Poate daca iti pui dolce il vei avea.

| Radulescu_Lidia_Daniela_1958 a răspuns:

Pe grila de canale tv digital de la upc, acasa gold se gaseste la canalul 5o.

| Pora_Daniela_1986 a răspuns:

Nici eu nu il am, buna intrebare si eu as vrea sa stiu raspunsul