| RAY a întrebat:

Nu inteleg inceputul filmului Saga Amurg: Zori de Zi – Partea II,de ce fata din rolul principal da in jacob? ba chiar spune sa stea departe de ea, apoi in tot filmul e langa ei?

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru ca a insemnato pe Renesmee fara sa stie si Bella.Asta inseamna ca mai tarziu dupa ce se face mare, trebuie sa se casatoreasca cu ea. Intr-un cuvant i s-a hotarat soarta copilului fara ca Bella sa stie. Jacob a insemnato pe Renesmee pentru a nu fi atacati de clanul lupilor din care el a fugit. In felul acesta el proteja toata familia Cullen.
Frumos film!

| Nelyu17 a răspuns:

Trebuie sa privesti cu atentie amurg 4 zori de zi Partea I.

| Nelyu17 a răspuns (pentru Nelyu17):

Ceea ce vrei sa stii e spre finalul filmului

| Theoryofabook a răspuns:

Pai bella tine la jacob si nu prea vrea sa renunte la el dar e totusi suparata pe el din cauza lui renesme

| narcy13 a răspuns:

Imi puteti spune si mie va rog mult unde pot vedea zori de zi partea a2a subtitrat va roggggg mult....repede

| RAY explică (pentru narcy13):

Cauta exact cum am scris eu pe google scrie online subtitrat