| wanda a întrebat:

Nu mai stiu la ce serial sa ma uit!laughing M-am uitat pana acum la The Vampire Diaries si Gossip Girl.

Voua ce seriale v-au placut v-au placut? Ce imi puteti >recomanda?:

multumeesc:X

3 răspunsuri:
| HellYeahChristine a răspuns:

Incearca Supernatural.sezonul 6 abia a inceeput si e mult mai funny decat Vampire diaries big grin

| anamaria91 a răspuns:

Eu m-am uitat la Being Erica. Sesonul 3 nu e complet dar apar saptamanal episoade.

| adriana_5421 a răspuns:

Eu sunt indragostita de serialul CHUCK! o sa iti placalove struck