| blabla_1763 a întrebat:

Nu stie cineva un site ca s apot vedea nini pe romana? Dar nu episoadele astea care au fost, ci celelalte care vor fi ca e prea mult pan' se termina! Fundita

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| dragutzyka29 a răspuns:

Din pacate, episoadele care nu au fost date la tv nu le poti gasi nicaieri in romana dar totusi le poti vedea pe you tube in spaniola sctii nini si nr episodului pe care vrei sa-l vezi
in romana sunt toate episoadele care au fost date la tv pe siteul Http://www.deseneanimateonline.net/2011/03/nini-disney-channel.html sau Http://www.peteava.ro
sper ca te-am ajutat