| MeMe77 a întrebat:

Nu stiti niste filme care sa fie cu o fata care la inceput este urata si dupa aceea devine frumoasa?
Repede va rog.
Dau fundita

Răspuns Câştigător
| BiaIoana98 a răspuns:

A walk to remembe -e preferatul meu SE MERITA (≧◡≦)

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu e chiar cu o fata, da' ma rog...Ratusca cea uratalaughing

| yellowalien a răspuns:

Just another teen movie. Comedie. Pfoa, am râs la greu la el, are foarte multe faze parafrazate de prin alte filme cu şi despre adolescenţi. big grin

| StefaniaM a răspuns:

Am vazut o comedie numita ''Despre Dragoste si Alte Aiureli"[asta-i titlul tradus].Il vei gasi pe internet[sper].Eu l-am vazut de revelion, a fost fenomenal.

| Cris06 a răspuns:

Preferinte personale...

| Adriankuala a răspuns:

Bety de ferentari laughing