| Justmeandmysmile a întrebat:

Nu va enerveaza cand va uitati sa un serial/film/telenovela etc. si cand e mai interesant baga publicitatea aia nenorocita de milioane de ori care tine mult? angry

8 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

Blestematii! Nenorocitii! Intr-o zi ma vor scoate la pensie... rolling eyes

| ĎĮĐĬ a răspuns:

Ca tot ai adus vorba, e fff enervant! Asta m-a facut sa nu ma mai uit la tv. Daca vreau sa vad un film sau un serial il vad pe net.

| xXkenzorXx a răspuns:

In primul rand nu imi place sa ma uit la telenovele, filme si alte chestii, daca sunt interesante, adica SCI-Fi si alte chestii ma uit cu placere, dar daca vad telenovele si alte chestii schimb postul instant, fara sa ma opresc!
Si apropo nu imi plac nici reclamele alea care iti apar in timpul filmului, dar s-au facut pentru un scop anume: Bani!
Funda? Please? Please? crying

| ROB3RT89 a răspuns:

De fel nu ma uit la tv, dar trebuie sa scoata si ei bani din reclame!

| Gentiana a răspuns:

Asta e si ideea...adica ei baga reclama chiar atunci ca sa te faca sa te uiti si ziua urmatoare sau exact atunci se termina[eu ma uit la iubiri secrete si cine se uita stie ca o maicuta ingrijeste pe cineva cu bandaj pe fata si spune de saptamana trecuta ca ii da bandajul jos si cred ca dabea saptamana viitoare il dalaughing]. deci asta urmaresc ei, sa te faca sa te uiti in cotinuare.

| Justmeandmysmile explică (pentru Gentiana):

Exact la iubiri secrete ma refeream si eulaughing e enervant rau de tot cand baga publicitate sau se termina

| Felix2009 a răspuns:

BA DA, e foarte enervant!
Acum ma uitam la un film si... ce crezi?

| zuza1000 a răspuns:

Faza dura e ca atunci cand e mai interesant si e si punctul culminat ce sa vezi... publicitate!