| Ciocolina a întrebat:

Nu vreau sa par prea obsedata, dar nu ma pot abtine sa nu spun ca Leon, personaj din serialul Violetta, este pur si simplu atragator, mai ales in sezonul 2.
Cine este de acord cu mine?

Răspuns Câştigător
| Roxizzz a răspuns:

Hmm. Leon si in sezonul 1 a fost foarte bine facut dar si acum parca e si mai si.batting eyelashes

6 răspunsuri:
| PlfacT a răspuns:

Stie taica-tau de cine esti tu indragostita!
?

| Ciocolina explică (pentru PlfacT):

Nu am spus ca sunt indragostita!
Cred ca Leon este baiatul potrivit pentru Vio.
Stiu si eu sa realizez de cine ma indragostesc.
Si oricum, ar fi imposibil. Leon e doar o fictiune.

| OnuOnulică a răspuns:

Arată bine.

| Evelyn666 a răspuns:

Prea tarziu, deja esti obsedata.

| ImNotAfraidAnymore a răspuns:

Aşa e. love struck Cred că el e cel mai frumos din tot serialul ( dintre băieţi )

| JediMindTricks a răspuns:

Pacat pentru tine ca este homosexual are sculament si oricum are si puta mica