| anonim_4396 a întrebat:

Nui asa ca serialul NINI e cel mai tare:X:X:X:X:X? nu vreau sa se termine...

4 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

De curiozitate, cati ani ai? Nu-ti dau mai mult de sapte sau opt, dar asta nu scuza ca te uiti la o asemenea porcarie.

| NicKy4ev3r a răspuns:

Pai nu fii trista il da in reluare seara la 23, 00 si cred ca o sa il redivuzeze ca si celalate seriale Hanna Montana H2O Jonas etc...

| RarD a răspuns:

E cel mai varza serial posibil. Asta si H2O.

| larydas a răspuns:

Nu stiu ce va place asa de tare serialul asta, in plus ca aia arata destul de naspa