| SkyLLz a întrebat:

NUME FILM?
Va salut TPU, am vazut pe yt. un trailer la un film cu un barbat ce se urca in podul casei vecine si isi uramreste sotia. Familia barbatului il dau disparut. dupa un timp sotia isi gaseste alb barbat cu care sa stea. iar in tot acest timp barbatului cu care ea sa insurat sta in podul casei si ii pandeste "stalking" sau cum se zice. cum se numeste filmul? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Vezi dacă este:Wakefield (2016)
https://www.cinemagia.ro/filme/wakefield-1003083/

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i ăsta, dar dacă vrei să vezi ceva asemănător sau chiar mai bun, recomand Rear Window.

| Ariana172001 a răspuns:

Cred ca-i Wakefield

| SkyLLz explică (pentru Ariana172001):

Va multumesc la toti, asta este filmul! happy