| Pufi1999 a întrebat:

O colega de clasa care are aceiasi obsesie ca si mine (de fapt ea mi-a dat-o), Naruto, a spus ca a vazut un video cu Sakura si Sasuke copii mici. Sakura culegea flori, iar Sasuke o spiona si isi spunea in gand "ce draguta e fata asta" sau ceva de genul. Ce spuneti, stiti videoul? Daca da, dati-mi-l si mie caci ofer funda!

Răspuns Câştigător
| AlexandraM776 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=UU6gnrRC2EQ
Cred ca asta e

2 răspunsuri:
| Pufi1999 explică:

Mersi, dar scrie chiar acolo ca e fals, dar colega mea nu prea le are cu engleza.

| VLaDe2012 a răspuns:

Eu am vazut tot naruto si naruto shippuden pana la ep 232 si nu a aparut nici un ep asa funda plzz.