| emag a întrebat:

O comedie romantica? multumesc

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Friends With Benefits (2011),Monte Carlo (2011),The Holiday (2006),Love Actually (2003),You May Not Kiss The Bride (2011),I Give It A Year (2013),Wild Child (2008),Clueless (1995)

| emag explică (pentru faramatania):

Le-am vazut, cu cateva exceptii " you may not the bride" pe care l-am vazut acum si mi-a placut, a fost intr-adevar o comedie romantica si urmeaza sa vad si " i give it a year". Ms pentru raspuns

| faramatania a răspuns (pentru emag):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Amélie (2001).

| DianaMiruna a răspuns:

The first time este cel mai bun dupa parerea mea ♥♥

| emag explică (pentru DianaMiruna):

L-am vazut, nu mi s-a parut asa bun big grin

| DianaMiruna a răspuns:

The first time este cel mai bun dupa parerea mea

| Seepty a răspuns:

Cel mai frumos pe care l-am vazut este The Holiday.

| emag explică (pentru Seepty):

Frumos film dar nu cel mai frumos... se poate mai bine big grin