| AnaLove2014 a întrebat:

O noua viata se termina de tot sau o sa fie un nou sezon?

8 răspunsuri:
| DeyaE14 a răspuns:

Nu va mai fi alt sezon. Pe 17 aprilie va fi difuzat ultimul episod.

| Natalie17 a răspuns:

Dragilor. Nu o sa mai fie nici macar un sezon. Nu va ajunge atata Pariu cu viata si O noua viata? smug
Acesta este rapsunsul exact: Nu o sa mai fie nici un sezon. A spus chiar dna. Ruxandra Ion. Daca vrei si motivul.a terminat colaborarea cu ProTv. happy

| AnaLove2014 explică (pentru Natalie17):

O noua Viata e pe acasaTv happy

| Natalie17 a răspuns (pentru AnaLove2014):

Acasa TV face parte din ProTv happy

| dollyxx a răspuns:

Sa speram sa fie un nou sezon.

| AnaLove2014 explică (pentru dollyxx):

Si eu...chiar nu vreau sa se termine

| dollyxx a răspuns (pentru AnaLove2014):

Nici eu.

| Madalina_Mady_1991_3RhV a răspuns:

Nu urmaresc serialul, dar am auzit de el si se va mai da un sezon fiind in curs de filmare, dar nu se stie data exacta happy