| Mada99999 a întrebat:

O sa fie stupid, dar dacă este cineva aici care s-a uitat la filmul indian Întâlnirea inimilor (Dill Mill Gaye) de acum mulți ani, as vrea sa știu episoadele în care erau probleme la spital și au organizat un spectacol pentru a-l salva. Cei care s-au uitat știu despre ce vorbesc.
Multumeeeescc.

1 răspuns:
| kalasnicov22 a răspuns:

Chiar daca site-ul asta este plin de retardati mintali este greu sa gasesti pe cineva care se uita la filme indiene. Este chiar apogeul.