| Ciacoi_Dariana_Mihaela_1993 a întrebat:

Oare cine aste fata cu care s-a culcad vlad? si de ce ar fi vrut sa o insele pe anca?

4 răspunsuri:
| valentinamarinamary a răspuns:

NU S-A CULCAT CU EA OAMENI BUNI ....DOAR SE SARUTAU SI EL nu e asa de nevinovat pentru ca isi misca mainile pe corpu aleia si o si saruta deci e si el un pic de vina!

| RΔϟVAη a răspuns:

Aceea este o fată numită Doris. Dar cum am mai spus Vlad nu cred ca vrea s-o inşele. Daca te uiţi bine la faţa lui clar e drogat sau beat... big grin

| anyytza a răspuns (pentru RΔϟVAη):

Aceea fata este Doris. Vlad s-a culcat cu ea pentru ca a fost drogat de Bogdan pentru a o face pe Anca sa sufere.

| anyytza a răspuns:

Fata cu care s-a culcat Vlad este Doris. Vlad a sarutat-o cand se jucau,, adevar sau provocare'', iar pe Vlad l-a drogat Bogdan pentru a se razbuna pe Anca.