| Madalovenar a întrebat:

Ok, ma scuzati ca va deranjej din nou dar am urgent nevoie de ajutor.Cine s-a uitat la noul episod Naruto Shippuden(217).
Cine era Samehada, sabia lui Kisame?
Va rog, cine stie ca eu m-am incurcat cu totul.

4 răspunsuri:
| AllyLove a răspuns:

Dap samehada era sabia lui kisame, dar dupa aceea lupta killer bee ia sabia fara sa stie ca in ea este kisame(asa cred) care vrea sa afle informatii despre tactica de lupta al fortelor aliate shinobi

| RoseQueen a răspuns:

Samehada stiu ca e sabia lui Kisame si stiu ca ajunge la Killer Bee cu Kisame "inserat" in ea care dorea sa afle date despre tactica de lupta a inamicilor. Dupa Killer Bee(are demonul cu 8 cozi, imediat dupa Kiuby al lui Naruto) lupta cu Sasuke si vezi!

| TeenWolf a răspuns:

Nu era kisame in samehada dar Debilu cela alb big grin

| andrey98 a răspuns:

Killer Bee (jikurikiul lu 8 cozi) are samehada si dupa cum ai vazut Kisame e in ea.