| TheDestroierKingOfDark a întrebat:

Pana l urma in seria akkipuden de ce sakura isi face manevrele de ucidere alui naruto ca ei normal incep o ,,relatie,,.Si as vrea un rezumat despre tot ce se va intpla in mare in seria naruto akkipuden va rog.

3 răspunsuri:
| Ovidyu54 a răspuns:

Naruto "Akkipuden "
NU EXISTA e doar un zvon fals pe net spus de un copil retardat, nici macar nu s-a treminat shippuden si ei vorbesc de akkipuden

| TheUnForgiveN a răspuns:

Poti citi Naruto Manga, tot ce se intampla acolo se va intampla si in seria animat.

| clandestin a răspuns:

Nu a aparut asa ceva