| Cutza_3681 a întrebat:

Pana la ce episod o sa fie Robotzi?

Răspuns Câştigător
| Miyukii a răspuns:

Creatorii robotzilor au declarat ca au prea multe idei si prea putin timp liber.Deci cel mai probabil curand nu se va termina.Deocamdata episoadele se numes RObotzi S01 EpX deci sunt inca in primul sezon si pana ajung la al doilea...Sigur nu se vor termina curand!

7 răspunsuri:
| МŶĶÁŶ a răspuns:

Au spus intr-un video ca teoretic sezonul o sa se termine la episodul 24!
Uite si aici videoul:http://creativemonkeyz.com/roboti/ce-s-a-intamplat-la-tiff/
la minutul 04:40
Hope I help you!

| deutza_2137 a răspuns:

Pana la 15 cred

| RockerGirl a răspuns:

La 16! acum e 15-kidnapare

| Raluca27 a răspuns:

Nimeni nu stie! Cei care au facut desenele au vazut ca au succes si fac cat mai multe episoade.Am vazut peaicea 15-16 cand deja s-a ajuns la ep 19 o sa mai durezebig grin

| IreneIsHere a răspuns:

La 20 se temrina primul sezon.o pauza.si spre toamna reincep

| Andreea_5571 a răspuns:

Eu cred ca Robotzi o sa aiba o multime de episoade pana in momentul in care cei care le creeaza nu o sa mai faca asa ceva. Dar ei marturisesc deocamdata ca au o multime de idei pentru acesti robotzei.