| Mariaaa234 a întrebat:

Pana la ce episod s-a difuzat Violetta? Urmatorul episod unde il pot gasi pe net(atunci cand violetta ramane fara voce)

Răspuns Câştigător
| Ciocolina a răspuns:

Vineri a fost ep. 40. Nici eu nu am televizor, asa ca ma uit pe http://deseneanimateonline2013.blogspot.ro/
Aici urmaresc eu episoadele si se incarca pe site imediat in ziua urmatoare difuzarii la televizor.
Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| CiprianDoarEu a răspuns:

Cauta pe youtube.

| xNuiiDeTiinex a răspuns:

Http://www.deseneanimateonline.net/2013/02/violetta-online-in-romana.html eu urmaresc serialul pe acest site. Daca nu ma insel, astazi a fost episodul 41. Dar...cred ca trebuie sa instalezi ceva ca s ate poti uita la serial pe site'ul acesta. (asa am facut si eu). Sper ca te'am ajutat :*

| Ciocolina a răspuns:

Vineri a fost ep. 40. Eu nu am televizor, asa ca urmaresc serialul pe http://deseneanimateonline2013.blogspot.ro/
Episoadele se afiseaza imediat in ziua urmatoare difuzarii pe televizor.
Deci, maine(4 feb.) ar trebui sa para ep. 41.