| LonelyGirl15 a întrebat:

Pana la urma in twilight edward o musca pe bella?
si daca da in 3 sau 4?

Răspuns Câştigător
| Mihaela a răspuns:

Hei. In volumul 4, respectiv filmul 4, 'Zori de zi', Bella este transformata in vampir. Daca vrei sa aflii mai multe din poveste, trimite-mi un mesaj, si-ti povestesc, dar mai bine citeste-o tu, sau uite-te la film. E mult mai palpitant! Sper ca te-am ajutat! Pa-pa! Numai bine!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lynnaedsalvatore a răspuns:

De fapt, nu o musca. Ii pune morfina multa si ii pune o injectie direct in inima. Celelalte detalii le vei afla citind sau vizionind filmul. Toate cele bune.

| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Da,bella este trasnformata in vampir in volumul 4, dar te las pe tine sa descoperi cum s-a intamplat acest lucru.Citeam volul cu sufletul la gura.Mi-a placut enorm.

| lamb a răspuns:

De fapt o musca, pe langa injectia in inima o musca de maini incheieturi etc.