| AdrianaBacescu a întrebat:

Pareri pro si contra despre Basic Instinct?

16 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Pana la urma avea Sharon Stone chilotii pe ea...sau nu?

| AdrianaBacescu explică (pentru wildthing):

Ai vazut?

| wildthing a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Ce, chilotii lui Sharon? As fi vrut s-o vad chiar fara chiloti.

| AdrianaBacescu explică (pentru wildthing):

Era frumoasa in film.

| wildthing a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Femme fatale! happy

| AdrianaBacescu explică (pentru wildthing):

Cele mai frumoase actrite din anii 90 erau Sharon Stone, Winona Ryder, Demi Moore si Geena Davis.

| wildthing a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Nu-i adevarat. Cele mai frumoase erau Michelle Pfeiffer, Yasmine Bleeth, Kim Basinger, Catherine Zeta-Jones, Natasha Henstridge, Christina Applegate, Terri Hatcher, Nicole Kidman, Tia Carrere, Kelly Hu, Keri Russell...si Sharon Stone.
Demi Moore nu mi-a placut niciodata, iar Winona Ryder si Geena Davis ar merge, dar nu sunt cine stie ce frumuseti.

| AdrianaBacescu explică (pentru wildthing):

Kim Basinger are botox. Christina Applegate are probleme de sanatate.

| wildthing a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Eu vorbesc despre felul cum aratau cand erau tinere. Cum a putut sa-ti treaca prin cap ca ma refer la felul cum sunt ele acum? Nimeni, absolut nimeni nu arata bine la batranete.

| AdrianaBacescu explică (pentru wildthing):

Esti fan Basic Instinct?

| AdrianaBacescu explică (pentru wildthing):

De ce?

| wildthing a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Nu imi place genul.

| AdrianaBacescu explică (pentru wildthing):

Dar Body Heat cu Kathleen Turner ai vazut?

| wildthing a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Nope.

| AdrianaBacescu explică (pentru wildthing):

Ai uitat de Diane Keaton.