| ruzycciocolata a întrebat:

Pe canalul Diva TV am vazut un film cu niste fete care sunt intr-o "academie" sau ceva de genul si ele gasesc sus in podul scolii mancare, mobila si isi fac o camera unde au ele un club... apoi scoala lor (de fete) trebuia sa se uneasca cu cea a baietilor si intr-o zi baietii au venit (scoala)la fete la scoala si fetele sau pregatit, epilat, pus buretei in sutiene si baietii au facut un pariu:a cui partenera (de aratat imprejurimile)are sani mai mari ala primeste 80 de dolari... o fata vroia sa o faca cu un baiat(nu din scoala)dar nu avea unde si fetele(din club) au hotarat s-o faca sus in pod si aia s-au intalnit si cand vroiau sa o faca a intrat peste ei un profesor. Acesta l-a scos pe baiat afara si i-a zis fetei ca nu-i zice nimic directoarei daca o face cu el apoi au venit niste baieti si l-au dezbracat pe prof si l-au aruncat in biroul directoarei apoi una blonda a fost exmatriculata si nu am mai vazut imi puteti zice cum se cheama filmul si unde il pot vedea online?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul apare sub doua denumiri,all i wanna do si strike. il poti vedea pe youtube compus din mai multe filmulete, iti recomand sa-ti faci un playlist sa nu trebuiasca sa tot dai play la urmatoarea parte.ce-i drept, acolo nu are subtitrare.