| steffyutz a întrebat:

Pe care preferati din h2o:cleo, emma, rihhy sau bella?

Răspuns Câştigător
| BeWiSeOaReAmScRiScOrEcT a răspuns:

Emma e cea mai draguta! joaca foarte bine si imi pare rau ca nu mai este in serial!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emma - joaca foarte bine si in plus e mai simpatica

| Michaela89 a răspuns:

Eu pe Cleo.La inceput mi-a placut mai mult de Rikki, asta pentru ca e curajoasa, nu e prea sensibila...Dar mie mi se potriveste mai mult Cleo...Tie de care iti place?

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Bella, normal, alealalte ma enerveaza.

Răspuns utilizator avertizat
| superman12494 a răspuns:

Cleo - Phoebe Tokin dar (se zice ca murit intr-un accident de masina sau din cauza drogarilor) nu se stie dar in fine cleo e cea mai buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mereu mi-a placut de Emma. E frumoasa si imi place mult personalitatea ei. Bafta!

| Toxxic_3495 a răspuns:

Bella:X, imi place mai mult de ea decat de celelalte