| Partek a întrebat:

Pe cine votati la Romanii au talent? (daca nu votati spuneti doar cine ati vrea sa castige)

Răspuns Câştigător
| vio_9808 a răspuns:

Cristian Gog

12 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Ce îmi place când se face atâta tam-tam pentru niște nonvalori.
Nu înțeleg care parte a actului de magie al lui Cristian Gog v-a impresionat atât de tare, încât să confundați cuvântul „talentat" cu „șarlatan". Ce Doamne iartă-mă nu ați înțeles din trucul lui? Sau încă credeți că băiatul le-a citit gândurile celor din sală?
Anul acesta nu am favoriți, dar nu m-ar deranja să câștige Răzvan „Krem" Alexe.
Numai bine!

| Hombre a răspuns (pentru Diabolique):

Corect ai spus si totusi idiotii sunt idioti, l-a votat pe "cititorul de ganduri". Asta e tara.

| Diabolique a răspuns (pentru Hombre):

Încerc să nu mă mai enervez pentru că în realitate nici nu aveam așteptări de la public. Oricum, nimic nu poate egala dezastrul de anul trecut.

| Hombre a răspuns (pentru Diabolique):

Ba m-am enervat, cocalarii ăstia chiar nu stie sa faca diferenta intre un numar de magie si talentul autentic. Si cel mai mult m-a enervat juriu care a sugestionat votarea lui ceea ce ma face sa fiu sceptic in corectitudinea concursului.

| Diabolique a răspuns (pentru Hombre):

Întotdeauna favoriții juriului au fost clasați primii în top, sau chiar desemnați marii câștigători. Sincer nu știu dacă problema este corectitudinea concursului sau spiritul de turmă al poporului român, ușor manipulabil, credul, dar mai ales limitat din punct de vedere intelectual.

Apache
| Apache a răspuns:

Toata lumea o sa il voteze pe razvan alexe...
Eu sincer l-as vota pe radu ionescu, sau pe trio zamfirescu
.ce fac ei mi se pare talent adevarat

| pwp a răspuns:

Krem chiar merita locul 1 love struck

| Vichtory a răspuns:

As vrea toti sa castige, dar din pacate unul este ales, dar cred ca No Limit are nevoie cel mai mult de acesti bani, pentru o viata mai buna in lumea surdo-mutilor. Tu?
Bafta.
Puuup soare*

| Vichtory a răspuns:

sa aiba o viata mai buna bai ordinarule vreau, si chiar si talentul lor este cel mai bun. Inchide odata gura si nu mai comenta atata.

| Dumnezău a răspuns:

Nu votez,ca sistemul de voting este la pamant, la orice astfel de asa-zis show, unde castigatorul e dinainte ales, nici nu se merita sa cheltui ca idiotu' un euro si ceva, doar ca ai un preferat.De castigat, vreau sa castige Krem/Razvan Alexe, mi se pare cel mai indreptatit la titlu, cu Cristian Gog pe locul doi, si Trio Zamfiescu pe locul trei.

| Hirako a răspuns:

De ce sa dau 5 lei pentru un strain? Daca se respectau cei de la PROTV puneau votari gratuite pe site, asa am fi vazut cine merita sa castige.Anul trecut au votat toata retardele in calduri pentru un raper de cac_t, cand era clar sa sunt sute ( nu sute de oameni, sute de alti raperi romani ^^ )

Oricum, Cristian Gog e de departe cel mai talentat.

| Partek explică (pentru Hirako):

Da dar daca nu ar fi taxa pentru vot nu ar mai avea banii destui pentru premiu...

| Hirako a răspuns (pentru Partek):

Tu te auzi? laughing Ai macar cea mai mica idee cate milioane de euro fac ei din rating-ul pe care il au de cand cu emisiunea? Oricum, COSMOTE OFERA PREMIUL, indiferent de SMS-uri.

| R0co3 a răspuns:

Extreme Brothers

Răspuns utilizator avertizat
| Partek explică:

Funda(daca raspunsul coincide cu al meulaughing )

| Razvanel0223 a răspuns:

Cristian gog