| urgentr a întrebat:

Pe la 12 a fost la disney channel un film[sambata] cu doi copii tina si billi care sunt bebelusi si parintii lor sunt necasatoriti si ei ii cupleaza dar intre timp ei sunt la bona batrana si rea cu bani.etc.vreau sa stiu numele filmului.

si pe prima tv a fost seara un film cu dalmatieni[continuarea desenului animat cu 101 dalmatieni]va rog spuneti-mi cum se numeste.

funda

multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| PrajituricaCuFrisca a răspuns:

1.Oh, baby si 2.102 dalmatians

5 răspunsuri:
| HappyUserUnknown a răspuns:

Primul se cheama "Oh Baby!" (aka Pe cuvant de bebelus), iar al 2lea "102 dalmatieni" big grin

| ravanoos a răspuns:

La cel cu bebelusii nu stiu dar stiu la cel cu dalmatienii:se numeste 102 dalmatieni... funda?

| faratinenupotplange a răspuns:

1.Oh baby
2.102 dalmatieni big grin fundita puppy dog eyes

| MihaiN1 a răspuns:

Cel de pe Disney se numeste : Oh Baby!, iar cel de pe Prima : 101Dalmatieni.

| iulya_9118 a răspuns:

Filumul cu dalmatienii se num 102 dalmatieni.si filmul dp disney il stiu da numai stiu cum se num:-s srry.makar sper ca ti-am fost de ajutor:*