| pumpkinky a întrebat:

Pentru cei care ati vazut serialul True Blood
In ultimul episod 7x10 de ce ii cere Bill lui Sookie sa i-l omoare?

1 răspuns:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Nu stiu clar episoadele, dar stiu cartile si avand in vedere ca esti deja la sezonul 7 ar fi trebuit sa ajungi la partea in care bill a fost otravit de zana neave cand a salvat-o pe sookie, fiind otravit cu argint bill murea incet, dar sigur iar singura cale sa se vindece era sa bea sange de la lorena ( ucisa de sookie in prima carte) sau de la "sora" lui judith care a fost creata de lorena pentru ca semana cu sotia lui bill de cand era el om, de a ceea bill nu ii cere ajutorul lui judith si ii cere lui sookie sa il omoare