| alina101 a întrebat:

Pentru cei care au cont pe teava.ro.Mi-am facut cont sa ma uit la naruto si nu am mai intrat de mult tim si de asta imi spune ca am incalcat regulile si ca filmerile au fost sterse.Ce sa fac sa mearga sa ma uit iarasi.

Răspuns Câştigător
| Ashadow a răspuns:

Nu de asta iti spune ca ai incalcat regulile, pur si simplu nu merge site-ul si nici un episod de pe el

| alina101 explică (pentru Ashadow):

Nici tie nu-ti merge?

| Ashadow a răspuns (pentru alina101):

Nu numai mie nimanui nu-i merge

| alina101 explică (pentru Ashadow):

Pai si unde as putea sa vad naruto pirima parte?

| Ashadow a răspuns (pentru alina101):

Sincer nu stiu nu sunt fan naruto, dar sa stii ca merge celalalt animekage, ala care ia episoadele de pe trilulilu

| alina101 explică (pentru Ashadow):

Multumesc pentru ajutor!

| alina101 explică (pentru alina101):

Inca ceva sa fiu sigura ai intrat pe teava si nu ti-a mers?

| Ashadow a răspuns (pentru alina101):

Am incercat aproape zilnic sa ma uit si nu mergea nimic.Merci de fundita

| alina101 explică (pentru Ashadow):

Era sa uit cand am intrat pe cont mi-a mers sa vad filme...

| alina101 explică (pentru Ashadow):

Cu placere.

| Ashadow a răspuns (pentru alina101):

De filme nu stiu nu am incercat

| alina101 explică (pentru Ashadow):

Painsa iti sp mai indelungat merge sa ma uit la naruto cand intru pe sait doar ca nu gasesc partea1 ci doar 2, asa eu dadea google pe cand ma uitam,'' naruto online'' si acele filmulete erau postate de pe teava si acum cand intru imi zice ca am incalcat...

| Ashadow a răspuns (pentru alina101):

Nu stiu ce are, dar ma enerveaza teribil pentru ca numai aici gaseam toate anime-urile care imi placeau intregi si subtitrate in romana sper sa il repare repede

| alina101 explică (pentru Ashadow):

Si eu si multumesc de ajutor.

| Ashadow a răspuns (pentru alina101):

N-ai pentru ce