| inna a întrebat:

Pentru cei care au vazut filmul Remember me.De ce s-a sinucis Tyler? Mi s-a parut cam banal finalul.Astept pareri.

Răspuns Câştigător
| BAliinuShaa a răspuns:

Tyler nu s`a sinucis.
La final trebuia sa se intalneasca cu tatul lui la birou iar acesta intarzia asa ca el l-a asteptat la birou.In timp ce vorbea cu secretarea lui taicaso si se uita pe poze a aparut o secventa cu data din clasa 11 sept. 2001
Atunci cand au explodat cladirile acelea mari in care se afla Taylor in acel moment.
Deci nu el s`a sinucis si asa a vrut regizorul finalul sa moara ca taicaso sa se ocupe mai mult de Caroline fetita aceea mica.
Sper ca te-am lamurit big grin Fundita? love struck

4 răspunsuri:
| Andreeaツ a răspuns:

E ca Madalina Manole.adica unt artsti si au prostiile lor laughing. Cred ca nu a mai putut da duca viata aceea...

| AnnaMariaaa a răspuns:

Mie nu mi-a placut deloc filmul, mi s-a parut o prostie.

| Bledard a răspuns:

U macar ai vazut filmul? Cum adica s-a sinucis? Mai vezi filmul inca odata poate-l intelegi si tu

| ForbiddenLove a răspuns:

In sfarsit am inteles si eu filmu laughing ...am crezut ca so sinucis!